Slalomisti z Mosta na Soči trenirajo tudi na Idrijci

Mar 28, 2013 | Ostalo

Po premierni tekmi sezone so se zdaj slalomisti našega kluba zakopali v trdo delo pred mesec in pol oddaljenimi izbirnimi tekmovanji za uvrstitev v reprezentanco. Tisti, ki trenirajo na Mostu na Soči se v teh dneh na trening ne odpravljajo le na reko Sočo, temveč tudi na njen pritok Idrijco.
Pod vasjo Bača pri Modreju, kjer najdemo klubu najbližji odsek nekoliko bolj divje vode, so tekmovalci s trenerjem Dejanom Testenom uredili priročno “instant” progo z nekaj vrati. Proga je primerna tako za treninge osnovne tehnike najmlajših, kot tudi za intervalne treninge tistih nekoliko starejših. Ker je do proge 15 minut veslanja po mirni vodi jezera, pot tja in nazaj izkoristijo za intervalni trening. Motivacije kot kaže ne manjka!