Slalomisti na priprave v francoski Pau

Feb 24, 2013 | Ostalo

Tekmovalci in trenerji našega kluba so pred novo sezono razkropljeni po celotni Evropi. Medtem, ko na poročilo sprinterske ekipe, ki se poti na jugu Italije še čakamo, pa so se nam iz Francije oglasili slalomisti.

Če Urša Kragelj svoj cikel priprav slovenske članske reprezentance v Združenih arabskih emiratih že končuje, je številčna klubska ekipa v francoskem Pauju trening kamp slovenske mladinske reprezentance šele dobro začela. Poleg trenerjev Dejana Testena in Uroša Kodelje, so tam naslednji tekmovalci: Žiga Taljat, Rok Markočič, Niko Testen, Jakob Jeklin, Nina Bizjak, Alja Kozorog, naštetim mladincem pa sta se pridružila tudi Luka Božič in Sašo Taljat iz članske ekipe. Kako napredujejo bodo za spletno stran še sporočili, razveseljivo pa je predvsem dejstvo, da kar polovico slovenske mladinske reprezentance sestavljajo tekmovalci in tekmovalke Kajak kluba Soške elektrarne!