Rezultati naših članov
V preglednici so vsi dobitniki kolajn s članskih svetovnih prvenstev in udeleženci olimpijskih iger.
2017 PAU | Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust ekipno – 3. mesto |
2016 OI RIO | Urša Kragelj – K1 slalom – 9. mesto Luka Božič & Sašo Taljat – C2 slalom – 7. mesto Dejan Fabčič – K1 MV (paracanoe) – 6. mesto |
2016 BANJA LUKA | Nejc Žnidarčič – K1 sprint – skupni seštevek SP – 1. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust ekipno – 1. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint klasika ekipno – 2. mesto |
2016 BRATISLAVA | Urša Kragelj – K1 slalom – 2. mesto Luka Božič & Sašo Taljat – C2 slalom – 2. mesto |
2015 DUNAJ | Nejc Žnidarčič – K1 sprint – skupni seštevek SP – 1. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust ekipno – 2. mesto Nejc Žnidarčič – C2 sprint spust ekipno – 3. mesto |
2015 LEE VALLEY | Luka Božič – C1 slalom ekipno – 3. mesto |
2014 DEEP CREEK | Luka Božič & Sašo Taljat – C2 slalom – 1. mesto Luka Božič – C1 slalom ekipno – 3. mesto |
2014 VALTELLINA | Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust ekipno – 1. mesto |
2013 SOLKAN | Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto Luka Božič & Sašo Taljat – C2 sprint spust – 1. mesto |
2013 PRAGA | Urša Kragelj – K1 slalom moštveno – 3. mesto |
2012 OI LONDON | Luka Božič & Sašo Taljat – C2 slalom – 8. mesto |
2012 LA PLAGNE | Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 1. mesto Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust moštveno – 1.mesto |
2011 AUGSBURG | Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 1. mesto |
2010 SORT | Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust – 2. mesto Nejc Žnidarčič – K1 klasika spust – 3. mesto Luka Božič&Sašo Taljat – C2 sprint spust – 1. mesto Luka Božič&Sašo Taljat – C2 spust klasika – 1. mesto |
2010 TACEN | Nina Mozetič &Urša Kragelj – K1 slalom moštveno – 3. mesto |
2009 SEU | Luka Božič &Sašo Taljat – C2 slalom – 3. mesto |
2008 IVREA | Lovro Leban – K1 sprint spust – 1. mesto Lovro Leban & Nejc Žnidarčič – K1 sprint spust moštveno – 1. mesto |
2004 OI ATENE | Uroš Kodelj – K1 slalom – 10. mesto |
2002 BOURG | Dejan Stevanovič – C1 slalom moštveno – 3. mesto |
2000 VESERE | Joško Kancler – C1 spust moštveno – 3. mesto |
2000 OI SYDNEY | Fedja Marušič – K1 slalom – 15. mesto |
1997 TRES COROAS | Sebastjan Linke – C1 slalom moštveno – 3. mesto |
1996 OI ATLANTA | Jernej Abramič – K1 slalom – 7. mesto Fedja Marušič – K1 slalom – 26. mesto |
1996 LANDECK | Joško Kancler – C1 spust moštveno – 2. mesto Primož Sulič – C1 spust moštveno – 2. mesto |
1995 BALA | Joško Kancler – C1 spust moštveno – 3. mesto PrimožSulič – C1 spust moštveno – 3. mesto |
1995 NOTTINGHAM | Marjan Štrukelj – K1 slalom moštveno – 2. mesto Fedja Marušič – K1 slalom moštveno – 2. mesto |
1993 MEZZANA | Joško Kancler – C1 spust moštveno – 3. mesto |
1992 BARCELONA | Marjan Štrukelj – K1 slalom – 6. mesto |
1991 BOVEC | Joško Kancler – C1 spust klasika – 2. mesto JoškoKancler – C1 spust moštveno – 3. mesto Andrej Grobiša – C2 spust – 2. mesto |
1991 TACEN | Marjan Štrukelj – K1 slalom – 2. mesto |
1989 SAVAGE | Andrej Grobiša – C2 spust – 1. mesto Joško Kancler – C1 spust – 3. mesto Marjan Štrukelj & Jernej Abramič – K1 slalom moštveno – 1. mesto Jernej Abramič – K1 slalom – 3. mesto |
1987 BOURG | Jernej Abramič – K1 slalom – 2. mesto Marjan Štrukelj – K1 slalom – 2. mesto Jernej Abramič & Marjan Štrukelj – K1 slalom moštveno – 2. mesto |
1987 BOURG | Andrej Grobiša – C2 spust – 2. mesto |
1985 AUGSBURG | Jernej Abramič – K1 slalom moštveno – 3. mesto Marjan Štrukelj – K1 slalom moštveno – 3. mesto |