Novoletno druženje Kajak Kluba Soške Elektrarne

Dec 20, 2010 | Ostalo

Novoletno druženje s tekmovalci, otroci, starši in prijatelji kajaka.
Letos smo prednovoletno druženje organizirali na Mostu na Soči. Tamkajšnja osnovna šola nam je gostoljubno ponudila prostor za prireditev. Zbralo se je veliko število ljudi od najmlajših do nekoliko starejših. Program sta povezovali simpatični voditeljici, ki jih po koncu kajakaške kariere z lahkoto čaka vloga na televiziji… Najprej so nekaj besed spregovorili tisti, ki pomagajo pri delovanju kluba, Zvonko Kozorog – predsednik IO KKSE, Andrej Jelenc – direktor kajakaških reprezentanc v imenu KZS, Uroš Brežan – župan občine Tolmin in Branko Loncner – ravnatelj O.Š. Most na Soči. Potem je sledila predstavitev kluba skozi sezono in s cilji za prihodnost v interpretaciji Dejana Testena. Uradni del se je končal s tiskovno konferenco, ki so jo vodili naši najmlajši, na vprašanja pa so odgovarjali njihovi vzorniki – vrhunski kajakaši /ce in kanuisti iz našega kluba. Večer se je zaključil s prijetnim klepetom, hrano in pijačo.

Bilo nam je lepo.