Navijaški izlet Szeged 2011

Jan 27, 2011 | Ostalo

Letošnje svetovno prvenstvo v sprintu bo potekalo na Madžarskem v lepem mestecu Szeged. Na tem prvenstvu se bodo delile tudi olimpijske kvote. Ker bodo sodelovali tudi fantje iz našega kluba, bi bilo lepo če bi dobili nekaj naše podpore s tribun. Prvenstvo bo potekalo od 17. do 21. avgusta. Sicer je do takrat še veliko časa, vendar moramo vedeti, da je udeležba navijačev na Madžarskem res velika. Leta 2006 je navijalo kar 30 000 ljudi. Z rezervacijami prenočišč je tako treba kar pohiteti. Kot najbolj ugodno glede cen in oddaljenosti od prizorišča predlagam majhen penzion v kraju Roszke. Bivali bi v bungalovih. Ti so cenovno najbolj ugodni – približno 40 eur/oseba za 4 nočitve. Sanitarije so skupne, na voljo je bazen za osvežitev, v bližini je še veliko zanimivega. Tudi samo mesto Szeged (oddaljeno 5 km) je vredno ogleda. Skratka ne bom nam dolgčas!

Morebitne interesente prosim, da se prijavijo ČIMPREJ zaradi rezervacije prenočišč. Vse ostale podrobnosti glede prevoza in nakupa kart za tekme je mogoče urejati kasneje. Pokličite do 10. februarja na 031 208 935 (Patricija).

Za več informacij, kliknite na spodnji povezavi:

URADNA STRAN SVETOVNEGA PRVENSTVA

PENZION RÖSZKE

Prizorišče med svetovnim prvenstvom leta 2006: