Mladinci in mlajši člani zaključili Evropsko prvenstvo v Bratislavi

Avg 20, 2018 | Uncategorized @sl

Ena zlata medalja in še kopica obetavnih rezultatov je izkupiček klubskih tekmovalcev na Evropskem prvenstvu za mladince in mlajše člane, ki je minuli teden potekalo v Bratislavi. Posebne čestitke gredo Niku Testenu, ki je skupaj z Vidom Kudrom Marušičem in Martinom Srabotnikom na ekipni preizkušnji osvojil zlato. Tik pod oder je med mladinci prišel Nejc Polenčič, Tine Kancler pa je bil med mlajšimi člani osmi. Ćestitke za nastope tudi ostalim klubskim tekmovalcem, ki so naš klub in Slovenijo zastopali v Čunovem. Nina Bizjak, Alja Kozorog, Sara Belingar, Eva Jeklin, Žiga Taljat in Koppany Racz. Vse rezultate si lahko ogledate na povezavi: https://siwidata.com/canoelive/#/live/eca/1372

Foto: Nina Jelenc